Vlastní výrobky

Péřové výrobky

Činnost - renovace použitých péřových výrobků včetně parního čištění peří, výroba duchen, prošívaných přikrývek, polštářů, spacích pytlů, dětských ložních souprav.
Materiály - péřová náplň podle přání zákazníka, povrchový materiál v mnoha barevných odstínech, jednobarevný i s barevným dezénem. Vzory sýpkovin na polštáře, duchny, přikrývky, spacáky.
Určení - pro individuální zákazníky, obchodníky, ubytovací zařízení. Pro objednání nebo bližší informace využijte kontaktní informace.

Materiál - peří Materiál - peří

Výrobky z umělých PES materiálů

Činnost - výroba prošívaných přikrývek, multonů (podložek pod matrace), polštářů (všech rozměrů), spacích pytlů, dětských ložních souprav, zavinovaček.
Materiály - náplň dek PES rouno s obsahem dutých silanisových vláken vyznačujících se výrazně měkkým omakem a splývavostí. V případě polštářů materiál vytvarován do tvaru kuliček a tyčinek.
Povrchový materiál - 100% bavlna vysrážená v jednobarevných odstínech i s barevným dezénem. Vzory sýpkovin na polštáře, duchny, přikrývky, spacáky.
Určení - pro alergiky, individuální zákazníky, obchodníky, ubytovací zařízení všech typů s potřebou časté obměny. Pro objednání nebo bližší informace využijte kontaktní informace.

Materiál - PES Materiál - PES

Galerie produktů

Polštář - válec Polštář - podkova Polštář - podkova Přikrývka Přikrývka Přikrývka Podložka pod prostěradlo
Dětská zavinovačka Dětská zavinovačka Přikrývka Polštář Dětská zavinovačka Polštář Dětská přikrývka
Dětská přikrývka Přikrývka