Informace

LINA, malá rodinná firma, byla založena v roce 1990.

Ve svém výrobním programu máme renovaci péřových ložních souprav, vyrábíme a prodáváme nové ložní soupravy z peří a umělých materiálů PES.

Dále vyrábíme polštáře do čalouněných sedacích souprav pro nábytkářský průmysl a fungujeme též jako čistírna peří.

Firma respektuje přání zákazníků na sjednanou kvalitu, atypičnost, množství a termín dodání.

Svými produkty zásobuje tuzemské i zahraniční obchodní partnery.

Obchodní podmínky

Všem našim zákazníkům doporučujeme seznámit se s níže uvedenými obchodními a dodacími podmínkami, kde jsou uvedeny všechny informace o tom, jak postupovat při nákupu v našem obchodě.

Prodávající

Ivanka Zahradníčková
Husovo náměstí 446/7
Kroměříž, 76701

tel:573 337 039
IČ: 18159257 | DIČ: CZ5451252653

email: zahradnickova.ivanka (@) seznam.cz

Dodací podmínky

Při platbě na dobírku je poštovné a balné 120,-Kč . Zboží zasíláme Českou poštou a každá zásilka je řádně pojištěna. Osobní odběr je možný jen na základě předem domluveného termínu odběru.

Cena zboží

Cena v objednávce je vždy cena aktuální a konečná. Zákazník nemá nárok na další slevy (akční slevy), které nebyly platné v době uzavření objednávky.
Cena za dopravu bude zákazníkovi sdělena na základě jeho objednávky podle aktuálního ceníku dopravce. Zboží je také možno vyzvednout osobně, a to bez nákladů na dopravu, v sídle Dodavatele nebo na jeho prodejních místech.

Platební podmínky

Úhradu faktury za objednané zboží, lze provést předem bankovním převodem nebo v hotovosti při převzetí zboží. Veškeré uvedené ceny jsou včetně DPH.

Reklamace a záruční podmínky

Záruční lhůta, která je u spotřebního zboží stanovena, pro Kupujícího - Spotřebitele na 24 měsíců a začíná běžet převzetím zboží. Záruční doba pro Kupujícího – Podnikatele se řídí Obchodním zákoníkem.
- jedná-li se o vadu odstranitelnou, má Kupující právo na bezplatné, řádné a včasné odstranění závady nebo na výměnu vadné části zboží.
- jedná-li se o vadu neodstranitelnou, která brání řádnému užívání zboží, má Kupující právo na výměnu zboží nebo na odstoupení od kupní smlouvy
- záruka se nevztahuje na běžné opotřebení způsobené užíváním zboží.
- reklamaci je nutné uplatnit písemně a doručit ji spolu se zbožím na adresu Dodavatele, takovým způsobem, aby přepravou nedošlo k dalšímu poškození zboží

Vyřízení reklamace:
Dodavatel po převzetí reklamace v zákonné lhůtě na reklamaci písemně odpoví a Kupujícímu oznámí způsob řešení reklamace.

Odstoupení od smlouvy

Kupující (Spotřebitel) má dle § 53 odst. 7 Občanského zákoníku právo bez udání důvodu odstoupit do 14 dnů od smlouvy. V této lhůtě musí tuto skutečnost oznámit Dodavateli písemně na adresu: zahradnickova.ivanka@seznam.cz nebo doporučenou poštou na adresu Dodavatele. Podmínkou vrácení zboží je následující:
- zboží musí být vráceno nepoškozené, kompletní a nesmí být znehodnoceno
- pokud Kupující poruší originální obal u takových výrobků, u něhož se dá předpokládat, že by z hygienických či jiných důvodů nemohlo být dále používáno, není možné jej vrátit.
- spolu s vráceným zbožím je třeba doručit fakturu, dodací list nebo kopii objednávky
- náklady na dopravu spojené s vrácením zboží nese zákazník

UPOZORNĚNÍ: Kupující (Spotřebitel) nemůže odstoupit od smlouvy dle § 53 odst. 7 OZ m.j. v případě, že zboží bylo upraveno podle přání Spotřebitele. Odstoupení od smlouvy tedy nemůže být uplatněno na nákup metráže. Děkujeme za pochopení.

Ochrana osobních dat

Dodavatel shromažďuje se souhlasem Kupujícího jeho osobní údaje a to jméno, adresu, telefon, email. Tyto údaje slouží k identifikaci zákazníka a správnému doručení objednávek. Odsouhlasením obchodních podmínek je Kupující zařazen do databáze zákazníků a může být informován o probíhajících prodejních akcích a novinkách. Na žádost Kupujícího nebudou e-maily zasílány.

Řešení sporů

Vzájemné spory mezi prodávajícím a kupujícím řeší obecné soudy.

Kupující se může obrátit s žádostí o radu ohledně svých spotřebitelských práv na dTest, o.p.s. přes www.dtest.cz/poradna či na telefonu 299 149 009.

Dozor nad dodržováním povinností podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, vykonává Česká obchodní inspekce (www.coi.cz).

Ostatní zde neuvedené záležitosti se řídí občanským zákoníkem (č. 89/2012 Sb.), zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.) a dalšími právními předpisy, ve znění pozdějších právních předpisů.

Závěrečná ustanovení

Potvrzením objednávky zákazník souhlasí s uvedenými podmínkami nákupu v internetové prodejně www.lina.cz. Vzniklá kupní smlouva, pokud není výslovně stanoveno jinak v obchodních a dodacích podmínkách, a z ní plynoucí práva a povinnosti se řídí Obchodním zákoníkem.